JAR tablety do umývačky riadu All in One (115ks) Profesional Green/Blue

Dostupnosť
Skladom
23,000 €
27,600 € s DPH
Merná jednotka: balenie (bal)
Tablety JAR All In One do umývačky účinne vyčistia aj silno znečistené plechy, zapekacie misy, pekáče pod. Jar All In One tablety sú dlhodobo vysoko hodnotené na portáli heureka.sk. Tablety Jar All In One získali vysoké hodnotenie v nezávislom teste tabliet do umývačky v časopise Dtest. Jar All In One tablety dokonale odmasťujú a odstraňujú zaschnuté zvyšky jedál. Tablety Jar All In One sú rýchlo rozpustné a nezanechávajú žiadne zvyšky alebo škvrny. Tablety JAR All In One sú šetrné ku sklu aj striebru. V umývačke riadu tak môžete umývať akýkoľvek riad. Vďaka ideálnemu množstvu soli v tablete zabraňujú tvorbe vodného kameňa. Sú odporúčané aj pre domácnosti s tvrdou vodou. JAR tablety sa starajú aj o vašu umývačku riadu - vyčistia jej filter a zanechávajú celý vnútorný priestor umývačky čistý a voňavý. Tablety do umývačky JAR sú veľmi účinné aj pri nízkej teplote umývania. Umývanie riadu je tak výrazne šetrnejšie a spotrebujete pri ňom oveľa menej elektrickej energie.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne podráždenie očí.Uchovávajte mimo dosahu detí.PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.Pri pretrvávajúcom podráždení očí: Vyžiadajte radu lekára/vyhľadajte lekársku pomoc.

 

Zloženie produktu

5 - 15 % Neiónové povrchovo aktívne látky, Bieliace činidlá na báze kyslíka,< 5 % Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy Citronellol, Limonene, linalool.

Značka Jar
Množstvo v balení 115 KS
Hmotnosť gram
Počet kusov v balení 115

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY578411 8