FLORE Sanita 5L chlor.dezinf.ničí 99,99% bakt.+dezinf.pit.vody

Akcia
Dostupnosť
Skladom
3,800 €
4,560 € s DPH
Záruka: Podľa dátumu spotreby

FLORE Sanita 5L chlor.dezinf.ničí 99,99% bakt.+dezinf.pit.vody

96ks/ paleta

Slúži na čistenie a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia. Použite roztok z 1 litra FLORE SANITA a 9 litrov vody.

FLORE SANITA je baktericídny, fungicídny, čistiaci a bieliaci prípravok na plochy a povrchy. Je určený na dezinfekciu vody (bazény, studne) a na umývanie a dezinfekciu umývateľných plôch a predmetov. Používa sa k dezinfekčným a sanitárnym účelom v domácnosti, zdravotníctve, poľnohospodárstve a potravinárstve. Je vhodný na dezinfekciu sanitárnych zariadení, zariadení hromadného stravovania, plavární, kúpeľov, kaderníckych a holičských prevádzok a podobne. Spoľahlivo likviduje baktérie, riasy a mikroskopické huby.

Zloženie: chlórnan sodný 4,7G/KG(4,7%). Kvapalný dezinfekčný, fungicídny a čistiaci prípravok s bieliacim účinkom. Používa sa k dezinfekčným a sanitárnym účelom v domácnosti, zdravotníctve, poľnohospodárstve, potravinárstve. Používa sa tiež k likvidácii plesni a na dezinfekciu pitnej vody. Prípravok má baktericídne fungicídne a algicidne účinky.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.